| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

TPU! Dupa ce am adaugat un videoclip in playlist-ul meu de pe youtube unde dau ca sa adaug mai multe? Eu mi-am facut cont zilele trecute pe youtube si nu ma descurc asa bine. big grin

Răspuns Câştigător
| blackleather a răspuns:

Dai sa vizualizezi clipul dorit, iar undeva sub numarul de vizualizari scrie "add to" apesi pe el si-ti apar acolo playlisturile

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie CurcubeuAlbinegru ce muzica asculti acum? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
si asa iti pui cata muzica doresti
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| CurcubeuAlbNegru explică (pentru caramela):

Eu vorbeam de playlist-ul de pe youtube, nu de pe TPU. straight face

| caramela a răspuns (pentru CurcubeuAlbNegru):

Scuze, nu am citit corect.
O seara bunahappy