| loveyourkiss a întrebat:

Dupa cum stim cu totii se apropie Craciunul si as vrea sa ma ajutati cu idei de cadou pentru iubit.

As vrea sa nu fie ceva scump sau material, mi-as dori mai degraba ceva asa care sa reflecte iubirea sa fie din inima, ceva dragut si romantic. (P.S.- tinuta de craciunita nu merge)

Va rog ajutati-ma ca nu prea am idei

Dau funda pentru cel mai frumos happy

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| TeodoraTIL a răspuns:

Poti sa cumperi lantisoare din acelea dragute cu jumate de inima si cu numele voastre sau cu cheita si lacat. Un cub cu bozele voastre, un puzzle cu voi. Poti sa-i faci chiar si un filmulet dragut, sa mergi undeva unde se afla si un proiector si sa-l aduci pe el in sala respectiva happy

| AndreutaBrb a răspuns:

Ce ar fi daca ai face un colaj cu poze cu el... Apoi il tragi la o imprimanta colora. Il pui într.o rama frumoasa, poate chiar hand made, si asta-i tot.