| Robertttttttt a întrebat:

Dupa Senior ce urmeaza si cate puncte iti trebuie si cate funda pentru a ajunge dp senior big grin

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

După "senior" nu mai este nimic.Userii de împart doar in aceste două categorii, în această privinţă. Titlul de "expert" si "user al anului" se obţin în perioade nedeterminate de timp şi fără a avea nişte criterii fixe de îndeplinit. Depinde de admini ( titulatura de expert) si de votarea userilor (pentru "user al anului").

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa senior nu mai urmeaza nimic asa ramane.

NOname
| NOname a răspuns:

Toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii, "Juniori" și "Seniori", atât.