| ioanaaa_3599 a întrebat:

E un baiat care ma place. E a 10-a eu is a 9-a la acelasi liceu.De vreo luna se poarta prea dragut cu mine ma gandesc ce am facut eu sa se poarte asa ma trateaza ca pe o printesa in fine e prea dragut cu mine. E inteligent, e foarte foarte popular, cel mai popular baiat din liceu.Este si foarte foarte bogat(stiu ca nu conteaza astatongue)Dar este urat tare arata prea rau si la fata si la corp e naspa rau. Oare sa ma combin cu el? fundita

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai daca se poarta frumos cu tine... dc nu? sad straight face Si ce daca e urat? Poate asa simti tu... poate altora li se pare frumos.Gandeste pozitiv happy Bafta! :* >big grin

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Poi... ce sa zic. Tie iti place de el?
Daca da.nu ar trebui sa conteze numai aspectul fizic, ci cum se comporta cu tinehappy
Acum. daca tu nu il placi.nu are rost sa te bagi cu un baiat pe care il consideri urat.ptr ca o sa iti fie rusine sa iesi cu el undeva.

Sincer daca as fii in locul tau nu m'as baga cu un baiat care consider ca ee superr uratt!

Acum. fa ce crezi ca e mai bine pentru tine:*

Baftalove struck
Fundita? log:*

| haiZI a răspuns:

Daca nu i-l placi care e rostul?,

| Dumnezău a răspuns:

Aici depinde de ce simti tu pentru el. Daca tu spui ca e urat, inseamna ca nu-ti place de el.De obicei, baietii populari se poarta mai ciudat un pic cu fetele frumoase, mai ales din clasa a 9-a.Nu cred ca vrea sa profite de tine. Cel mai probabil i-ai picat cu troncwinking Si daca e bogat, inseamna ca este educat si intr-un spirit mai...gentil.De-aceea se si poarta frumos cu tine. E obisnuit sa se poarte mai special cu fetele frumoase. Daca nu-ti place de el deloc, nu trebuie sa fii cu el. Dar nici sa-l folosesti ca rampa de lansare in liceu n-ar fi bine.Ai putea sa-i spui in particular ca nu simti nimic pentru el. Sper ca am fost de ajutor

| Ciresikaaa a răspuns:

Daca iti place de el da, daca nu nu!

| lucas_6655 a răspuns:

Pai daca e ft popular da stai vreo luna cu el ca sai imparti popularitatea cu el dupa gasesti unu care iti place si mai mult si uite asa te desparti de el si te combini cu altu mai bun si esti si populara dar daca iti place mult de el nu te mai desparti big grin

| Ella_7850 a răspuns:

Pai acum ce sa iti spun eu... nu te combina cu el doar pentru ca e popular si are bani, pentru ca daca e urat si tie nu iti place chestia asta o sa dai de banuit prietenilor tai, si o sa te vorbeasca lumea pe la spate, cum cate-ai bagat cu el doar pentru ca e popular si are bani. Dar nu frange nici inima baiatului, dai de inteles ca nu iti place de el si gata. poate sunt si alti baieti la tine in liceusuper draguti care te plac, nu are rost sa iti irosesti timpul cu el, pe cand poate un alt baiat dragut de la tine din scoala te place si poate nu stie cum sa iti arate acestlucru kiss. Sper ca sfatul meu sa iti fie de folos si sa faci totul, dar sa te gandesti si la consecintewinking