| Iubibila01 a întrebat:

E urgent! Am 18 ani si aiu anticonceptionale yasmin. Dar am avut o mica problema, am uitat cea de-a 11-a pastila. Am luat-o a doua zi asa cum scria pe prospect. Ceea ce ma ingrijoreaza este faptul ca, inainte cu 2 zile de uitarea pastilei am facut de 2 ori dragoste cu prietenul meu. El nu a terminat in mine (Niciodata nu face asta). si totusi ma macina gandul : oare as putea fi insarcinata? Sunt in saptamana de pauza (a-3-a zi) si inca nu mi-a venit menstruatia. Fetelor, voi ce ati facut/ ce s-a intamplat daca v-ati uitat pastilele?

2 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Nu, stai linistita.

| Lovee18 a răspuns:

Scuze pentru raspunsul meu insa chiar nu stiu de ce nu intrebi un doctor...e foarte simplu.