| ir3al a întrebat:

Buna Tpu.Eram la plaja si am auzit o melodie superbaaa.Nu imi mai aduc aminte exact, stiu ca refrenul incepea cu,, I BELIEVE YOU ARE..." si o canta un baiat.PLS dau funda.Cum sse numeste melodia? Aaaa si am mai auzit una, care avea refrenul cam asa:,, Radio, Radio", :d erau superbe, hituri de astea noi cred.Pls help me

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Cauta versurile pe google si gasesti.

| ir3al explică (pentru irbis):

Ma ajuti tu?

| irbis a răspuns (pentru ir3al):

Nu am cu ce. E suficient sa introduci versurile pe care le stii in google si o sa gasesti melodia pe care o cauti (daca versurile din melodie, pe care le stii sunt suficient de lungi).

| ir3al explică (pentru irbis):

Crede-ma ca am incercat toate posibilitatile si nu gasesc nimiccrying

| irbis a răspuns (pentru ir3al):

E cumva asta una din cele pe care le cauti? http://www.youtube.com/watch?v=_h2YLWNzJ6U
Am gasit-o in cateva secunde.

| ir3al explică (pentru irbis):

Nu, nu se asculta asa ceva la plaja in 2012 laughing am gasit melodia mea, si ai o funda laughing mersi oricum