| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ce am auzit, cum ca Samsung galaxy s2 nu se mai fabrica? Am fost intr-o agentie Vodafone si asa mi s-a spus, insa pe unele site-uri inca mai vad acest telefon...credeti ca mai am sanse sa-l gasesc pe stoc la alte magazine gen Vodafone? happy

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Si eu am auzit ca nu se mai fabrica. Dar la magazinele gen Vodafone, Cosmote si restul s-ar putea sa mai aiba in stoc. Daca le vezi in vitrina, sigur mai au si in stoc. big grin