| Erika120192 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon dar la magazinul din orasul meu are doar pe negru.M-am uitat si pe site-ul Vodafone si tot varianata neagra aparea.Eu il vreau pe alb,daca ma duc in Constanta de exemplu si ma uit pe la magazine, am sanse sa gasesc telefonul respectiv in culoarea alba? Este vorba de Samsung Galaxy Trend Plus

1 răspuns:
| fabi123 a răspuns:

Uita-te pe site-uri ca si Emag daca il gasesti ai putea sa il cumperi de acolo, daca nu ai incredere in cumparatul on-line atunci ai putea sa incerci sa il cauti in Constanta dar nu iti garanteaza nimeni cail vei gasi, este un telefon aparut de mult timp, nu e gen Iphone 5c sau Samsung galaxy s5 sa il gasesti in orice magazin, nu sunt sanse mari sa il gasesti. Daca ti-l doresti ai cele mai amri sanse sa il gasesti pe net, okazii, eMAG, altex OLX, multe site-uri.