| dip2dip a întrebat:

este cineva de pe aici bun la engleza? ...Am si eu nevoie de putin ajutor...
Multumesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ma pricep destul de bine la engleza. Daca stiu te voi ajuta cu cea mai mare placere!
*-*

| dip2dip explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Mersii mult...Imi dai te rog frumos id tau de mess si vorbim acolo mai multe...Desigur,daca vrei!

2 răspunsuri:
| dip2dip explică:

Nu..de bagi tu repede in seama..Am avut de scris o compunere si nu stiam excat daca este corecta. Vroiam sa ma ajute cineva..Deci,nu am nevoie nici de google translate si nici de "expertii" de la TPU! tongue