| anonima6467 a întrebat:

am nevoie de putin ajutor, si anume am tema la engleza de facut un text despre o melodie in engleza.problema e ca nu stiut ce melodie sa aleg si ce sa scriu despre ea. vreau cateva sfaturi despre o mel.si cate ceva despre ea.mersi anticipat

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anda_5509 a răspuns:

Ceva mai simplu nu se putea.Nu crezi ca esti nesimtita?! TPU e pentru altceva, nu pentru teme! Tu prin ideile alea care vrei sa ti le dam, noi iti facem tema.
Daca e chiar asa greu, infernal sa alegi o melodie, alege de la Romeo Fantastik sau Fernando de la Caransebes!

Esti o TOAPA!

| radu a răspuns:

Cauta si tu o descriere a piesei Green day -21 guns de exemplu si tradu-o