| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Este in clasa un baiat foarte dragut care il plac. El se comporta frumos cu mine dar nu stiu daca ar vrea sa fim mai mult decat prieteni. Eu as vrea. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| PowerpuffMe a răspuns:

Pai, mai intai de a il intreba trebuie sa il cunosti mai bine... fa tot posibilul sa fiti macar 5 minute singuri punandu-i intrebari suptile.happy Sper ca ti-am fost de ajutor happy asteptam rezultatul si iti tinem pumnii happy! bafta!

4 răspunsuri:
| Alexander123 a răspuns:

Fa-ti curaj si intreaba-l daca te iubeste.

| Alexander123 a răspuns:

A fost doar o sugestie. Date si tu pe langa alt baiat si vezi daca e gelos, daca e te place, daca nu nu te place.

| zuzapitika a răspuns:

Pune o prietena ft aproiata sal intrebe ce parere are despre tine...si incearca sa socializezi mai mult cu el in pauzebig grin

| Allexandra66 a răspuns:

Pai, eu ti-as zice sa incerci sa filtrati putin apoi sa faci primul pas si sa vezi daca iti raspunde la el...Bafta!