| PuffyPuffulete a întrebat:

Buna TPU..intrebarea este: e un baiat dragut la mine in clasa si imi place mult de el...dar nu stiu daca si el ma place..se comporta frumos cu mine.ma face sa rad si chestii..prin asta sa inteleg ca si el ma place? dau funda.

Răspuns Câştigător
| K4sZz a răspuns:

Buna! din cate ai zic tu aici 50% te place 50% te crede o prietena buna Incearca sa il faci sa te placa stai mai mult cu el vorbeste numai cu el fa orice legat de el si o sa fie al tauwinking Bafta:* funda?

9 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Incearca sa eviti relatiile cu baieti din aceeasi clasa

| indragostituspun a răspuns:

Nu neaparat. vorbiti mai mult si vezi ce se intampla.fal sa te scoata la un suc plimbar ceva orice

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu el mai mult scumpo, bate-i chiar un apropo că week-end-ul acesta ești singură și n-ai cu cine să ieși afară, etc. Și poate te invită el undeva.

| gingergirl1 a răspuns:

Pai...sunt muuulti baieti ca si cel descris de tine!winking
Si la mine in scola e un baiat care pe toti ii face sa rada, inclusiv pe mine si nu ma place(credlaughing )
Ma rog...el mai bine e sa iti pui o prietena buna de-a ta sa se duca sa-l intrebe daca nu ai curaj sa te duci personal! sau poti vorbi cu el pe facebook, mess etc!
Succes! happy

| PuffyPuffulete explică (pentru gingergirl1):

Problema e ca aman2 sunte foarte timizi...

| PuffyPuffulete explică (pentru gingergirl1):

Si nu are tupeul de a spune

| 26Geo a răspuns (pentru PuffyPuffulete):

Dai cumva de inteles ca il placi si ca vrei sa iesiti la o plimbare,esti timida, ok, scrie-i un biletel in care sa ii spui ca vrei sa iesiti la un suc, sau orice ca sa fii langa el, si apoi te semnezi, asta ca sa nu interpreteze altfel, sau sa nu il ia in considerarehappy
Bafta:*

| AleXisAleXis a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa vorbesti cu el sa vezi daca si el te place.
Daca te face sa razi si se comporta frumos cu tine poate te vede ca pe o amica si nimic mai mult.