| xXx_5712 a întrebat:

Cum sa vorbesc cu un baiat pe care il plac? Adica ce subiecte. ii in aceiasi clasa cu mine, suntem buni prieteni... dar nu stiu despre ce sa vorbesc cu el... i-am spus ca il plac, si se comporta altfe, mai frumoslove struck.va rog ajutati-ma:*! dau >fundapuppy dog eyes:"

2 răspunsuri:
| LaraDésire a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti. Daca te place inseamna ca te place pentru ceea ce esti. Intreaba. l ce hobby. uri are ce vrea sa faca mai departe ce fel de relatii a avut. Incearca sa il cunosti mai bine asa ii vei trezi interesul.

| annelie a răspuns:

Comporta-te normal fara stres si discuta despre chesti interesante sa nu se plictiseasca baiatulwinking
hope it helps happy