| sacrantolove a întrebat:

Este în regulă daca sunt impreuna cu o fata de 12 ani? Eu am 14 şi nu stiu daca este ok şi ne pupam pe buze. Ce parere aveți?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Prima mea relatie a fost la 12 ani (sunt fata) si tot cu un baiat de 14 ani. La mine nu a mers prea bine, tot ce a facut el a fost sa profite ca eram mai mica si mai naiva, dar nu spun ca e asa in toate cazurile. In orice caz, mentalitatile voastre sunt total diferite pentru ca una e sa fie diferenta asta cand sunteti majori si alta e sa fie in perioada adolescentei. Poti sa continui si sa vezi unde merge, dar eu te-as sfatui sa gasesti una de varsta ta

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cam devreme pentru o relație.

| CdeMetal a răspuns:

O parere naspa

| Mynameis93 a răspuns:

Eu zic să mai aștepți, să crești. E prea devreme să ai relație.

| cristian200313 a răspuns:

Devreme pentru o relatie, eu zic sa cresti unpic la 15-16 ani sau sa iti gasesti una de varsta ta.