| AnduhXD a întrebat:

TPU! Este o URGENTA! Baiatul de care imi place m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Ce sa-i spun? Am mai fost cu el dar a spus sa nu spun la nimeni si sa pastram totul secret.Nici macar nu ma saluta! Daca ii era rusine cu mine nu trebuia sa ma intrebe daca vrau sa fiu cu el. M-am despartit de el... Dar tot il iubesc! Azi m-a intrebat din nou. Ce sa fac?
P. S. : Scuze de categoriebig grin E cea mai populara.

Răspuns Câştigător
| Shawty a răspuns:

Sa ii spui DA :X de ce nu oricum daca vroia sa pstreze secret eu cred ca se ferea de barfe si nu altceva big grin oricum succes cu tipul :X

1 răspuns:
| AloneQsFini a răspuns:

Vai,o urgenta.Vai,sunt foarte agitatlaughing). Spune-i ca e un mare tampit manelizat si dependent de telenovele dupa intrebare.Paaa:*