| Kidutz99 a întrebat:

EU am un mare defect: nu ma incred prea mult in prietenistraight face!
Si am o prietena foarte buna cu care povestesc tot.doar ei ii spun tot ce cred, absolut tot.insa noi vb mereu prin sms`uri. ii mai zic uneori sa ma sune insa ea nu face astastraight face
si nu inteleg nici eustraight face
Poate cineva sa imi explice?
Adicastraight faceeu am gasit un status: [[straight face]][Cine te iubeste. te cauta, Cine te vrea, iti spune, Cui ii este dor de tine, te suna, Cine nu, NU tine la tine[sad] e simplu!]straight face[[straight face]. si sper ca nu este adevarat in cazul ei:-s
[ofer FUNDAAA:X][URGENT!]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lua aceste vorbe sau citate ca pe niste chestii pur adevarate. Poate ca nu te suna ca nu are minute,este ocupata cu altceva sau pur si simplu,ca si tine,asteapta s-o cauti tu. Eu as spune altfel: Cine te iubeste, te cauta daca stie ca nu te deranjeaza si ca si tu vrei sa te caute.Cine te vrea, iti spune daca stie ca si tu il vrei.Cui ii este dor de tine,te suna daca stie ca totul are un rost. Daca nu ramane cu dorul. Daca ti-a dovedit pana acum ca este de incredere,ca merita, nu vad de ce te-ai supara din cauza unui telefon.Si cred ca ea ar putea sa iti explice mai bine de ce nu te-a sunat. Intreab-o si vei afla, asa vei scapa si de indoieli. Bafta!

1 răspuns:
| LoRy_7949 a răspuns:

Poate uita sau pur si simplu nu are minute
si doar sms'uri :X
stai linistita daca ti-a dovetit macar o daca ca iti e prietena trebuie sa incredere in ea!
incearca sa o intrebi dc nu te suna :*
funda smug