| tania_3947 a întrebat:

eu caut id'ul de skype a unui baiat care avea numele "Riv3r", eu ii aveam id'ul, dar l'am sters... stiu ca nu e un loc unde sa caut persoane sau ceva de genu... dar daca cineva il cunoaste va rog sa'mi trimiteti un mesaj cu id'ul lui!
PS: skype'ul meu e: taniamaria96. Ms mult! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ati innebunit cu totii...Lasa-i dracu de baieti ca sunt miliarde in toata lumea.mai bine ti-ai vedea de scoala.Hai ca m-ai facut sa rad.E singuru baiat din lumea asta laughing