| mirciu1234 a întrebat:

Buna TPU eu cu prietenul meu avem un canal de youtube eu a vrea sa ajunga macar la 100 de abonati dar pe momen 0. Uitel http://www.youtube.com/channel/UCvApotnDDy2oGoWf5godPSg. Merita sa-mi fac sperate + as dori o paree despre canal va rog nu vreau sa aud ca e imposibil sa fac un canal popular fara sa ma lanseze cineva vreau pareri cat mai multe + ce ati schimba ce ai completa. Cel mai calumea raspuns primeste Funda+Vot.

Răspuns Câştigător
| Alequandra a răspuns:

Daca doresti sa devii popular pe youtube, cel mai bine e sa spui prietenilor si familiei de el si sa-i rogi sa spuna lumii. In timp, abonatii se vor aduna.
Sa nu iei dupa gura haterilor, un sfat doar! Daca oameni iti dau pareri adevarate, o vor face intr-un mod politicos la comentarii, nu vor incepe sa te injure.
Funda?