| 1041 a întrebat:

TPU! Eu nu am ami fost niciodata la o petrecere in pijameale si nici nu am organizat una la mine. Puteti sa-mi dati sfaturi despre ce pota sa:
-gatesc
-jocuri putem sa ne jucam
-ce sa povestim (povesti de groaza)
-ce filme sunt potrivite pentru a ne uita
-altele.
FUNDA PENTRU CELE MAI MULTE SFATURI!

Răspuns Câştigător
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Nu gatiti, scopul unei petreci e sa te distrezii big grin, cumpara popcorn, seminte, chipsuri, prostii d-astea laughing.
Uita-ti-va la un film bun de groaza, incat sa va speriati toate laughing.
-The conjuring, Dead Silence, Scary movie 5 - plus ca v-ati amuza tare - le-am recomandat pe cele mai bune.
- Stati pana tarziu, povestind, barfind.ca fetele laughing
Bafta si distractie placuta! Funda?big grin

1 răspuns:
| AnutzaBM a răspuns:

Salut cel mai frumos este sa gatiti impreuna si anume niste clatite delicioase e amuzant happy apoi faceti niste popcorn, ceva sucuri si sa inceapa petrecerea. Muzica si povestiti despre baieti prima data, despre pasiuni, despre ce va face placere. Puteti de asemenea sa jucati adevar sau provocare sau mima un joc haios si amuzant, dupa ce v-ati epuizat energia puteti da drumul la un film de comedie ca sa incheiati noaptea super. Si nu uita sa nu lipseasca pozele happy petrecere frumoasa.