| Blackwoman27 a întrebat:

Eu port sutien cu push-up si am 13 ani, nu am sani aproape de loc dar imi place sutienul pentru ca mi'i face foarte marihappy, intrebarea mea este: Are ceva daca port sutien de la asa o varsta? si nu am sani aproape deloc, am luat cea mai mica cupa la sutien.Cand l-am luat prima oara ma incomoda foarte tare(pana atunci am purtat bustiera) dar acum m-am obisnuittongue.

5 răspunsuri:
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Nu are nimic, atat timp cat nu il porti si cand dormi happy

| EuStiuDeja a răspuns:

Paii si eu tot cam de atunci am inceput sa port sutien si n-am nimic acum, atat timp cat il mai dai si jos tongue nu cred ca are nimic :*

| pikaღ a răspuns:

Pai eu am auzit de la sursa sigura ca daca porti sutien se lasa sanii dar nu te teme ca nu e batut in cuie poti purtta sutien datr doar la scoala si cateodata pe acasa

| pikaღ a răspuns:

Aaaaaaaaa si apropo.inteligenta miscare

| MadutiC a răspuns:

Eu am 15 ani si nu port si am sanii destul de maricei.Cu toate ca colegele mele poarta