| anonim_4396 a întrebat:

Eu rosesc foarte repede. De exemplu cand vorbesc cu un baiat sau sunt laudata, pentru ca nu prea sunt obisnuita. Cum as putea sa controlez aceasta problema? imi puteti da niste sfaturi? happy

3 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, stai linistita peste ceva timp nu o sa se mai intample asta, doar acum se intampla cat esti mai mica

| AddaRosee a răspuns:

Incearca sa fii chill nu te mai panica fiindca nu ti se intampla nimic cand vorbesti cu un baiatlaughing.Iar daca esti laudata ar trebui sa fii fericitahappy
Oricum, e ceva rau in a te inrosii?

| MihaelaPupacioasaaa a răspuns:

Nu poti sa te controlezi. Prinde incredere in tine si dupa nu o sa mai fie asa. Asa eram si eu pe la varsta de 13-14 ani. dar acum nu mai am nici un fel de problema. Fi increzatoare in tine. cu timpul o sa dispara.