| GyoLove a întrebat:

Buna,TPU. Eu sambata asta o sa plec cu avionul cu Blue Air. Este prima data cand zbor cu avionul si nu stiu prea multe. spuneti-mi si mie, am voie sa bag leptopul in bagajul de mana plus si alte cateva lucruri? Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

Laptopul ai voie sa îl bagi doar in bagajul de mana cred. Nu te-as sfătui sa îl pui in cala, dacă nu vrei sa ajungă terci. Pe cei care descarca bagajele nu prea ii interesează si le arunca .....si depinde ce sunt acele alte câteva lucruri. Nu ai voie apa sau alte lichide, chestii ascutite, spray-uri.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Laptopul poti sa il iei cu tine in avion, nu e nicio problema in schimb nu ai voie cu obiecte ascutite, cu lichide sau brichete, chibrituri.