| gabby_5549 a întrebat:

Eu sunt f complexata din cauza inaltimii si as vrea sa va intreb daca jtitzi cumva daca aceasta carte ajuta la ceva www.banderas.ro?

3 răspunsuri:
| kiky278 a răspuns:

Nu ai nevoie de cartea.Crede-ma e bine sa fi asa cum esti.EU sunt inalta am 1, 65 si am 12 ani si te anunt ca nu e asa tare sa fii inalt adica de ex. cand vei avea un prieten o sa vezi ca e bine sa fi mai scunda ca el asa e frumos.SI oricum e marfa s afi mai scund deoarece nu stiu da o impresie mai delicata la o fata si e normal ca fata sa fie mai scunda cine se ia d etn din cauza inaltimii e prost si poti sa le-o zici in fata.

| HoneyR a răspuns:

Nu trebuie sa te simti complexata din cauza inaltimi crede-ma eu as da orice sa fiu mai inalta si invata sa te mandresti cu asa nu sa iti ascunzi inaltime intr. o pereche de jtitzi pentru ca nu te ajuta :* Sper sa ti cont de sfatul meu :*

| Annye18 a răspuns:

Am auzit si eu de ea... dar nu stiu ce sa-ti spun exact.