| Ofiintă a întrebat:

Credeti ca merita luata aceasta carte: http://www.banderas.ro/index.html#crestere
As vrea sa cresc in inaltime, nu stiu ce cuprinde cartea cica niste tehnici de inaltare mai pomeneste ca nu conteaza ce varsta ai

Răspuns Câştigător
| oAnna a răspuns:

Pff... crezi ca deodata a aparut salvarea tuturor celor mici in inaltime? daca ar fi asa ar trebui sa auzi la orice colt al strazii despre aceasta ''minune'' si sa nu mai existe nici un pitic. In fine, eu cred ca nu se merita, dar acum faci ce crezi

2 răspunsuri:
| yournameplease a răspuns:

Nu ti-o cumpara! oh go on E pacaleala. Era odata o carte cu un talisman norocos care iti va aduce fericirea in viata. Baliverne oh go on

| LoVe_SoRy_1997 a răspuns:

Am auzit ca suplimentul banderas + cateva exercitii te ajuta sa cresti