| Christian515 a întrebat:

deci eu sunt un tip foarte scund, am 17 ani si doar 1.61, si as vrea sa mai cresc, am gasit pe net o carte http://www.banderas.ro/, ma intrebam daca a cumparat-o cineva? sau ce ma sfatuiti sa o cumpar? sa incerc?

4 răspunsuri:
| upgrade a răspuns:

Nu prea am incredere in calitatea siturilor de genu asta.Parerea mea este ca ar trebui sa mergi pe cale naturala...prin volei, basket, o nutritie sanatoasa si odihna din plinhappy

| jvEcu a răspuns:

Odihna, mancare multa si sanatoasa, sport : vara - innot, iar in rest baschet. Cartea? Te ajuta sa cresti cu 4cm daca te urci pe ea laughing.

| cslx a răspuns:

Hey! vrei sa cresti? la ce te ajuta cartea? ca doar daca citesti din ea numai nu vrei sa crestilaughing fa bine si te apuca serios de basket sau volei si vezi tu rezultatesmug hai te apuca de treaba si mult succes. sa imi spui dupa o vreme rezultatelehappy

| madalinacr a răspuns:

Buna, te-ai putea apuca de baschet iti recomand pentru a te inalta trebuie sa dea roade, ajuta foarte mult, iar daca din familia ta sunt toti scunzi nu ai cum sa fii tu inalthappy... sper sa ca ti-am fost de ajutorhappy!