| Monyyyyy a întrebat:

eu sunt o fata adoptata impreuna cu fratele meu desi avem aceeasi mami,tata nu cred ca avem,dar nu asta conteaza acum. Mama mea spus ca eu am avut un frate/sora geamana pe care a omorât- o acea mama biologică.Si o data am visat o fetita care încerca să se încălzească langa o soba,tot mai baga cate un lemn si am vazut ca e trista si imi pare chiar rau pentru ca nu a fost botezată.Si dupa am visat ca ea mi- o dat un bebelus Adica nu stiu e ea in varianta mica cu un soldatel in mana,facea baie,iar dupa am ajuns intr- un birou cu un comandant dur la birou de armata avea multe diplome si nu mai stiu ce am zis, Dar mi se pare ciudat, help me

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza socului sau te-ai gandit prea mult la asta. Nu cred sa fie ceva dubios cu visul. Ai mai avut vise de genul asta inainte sau dupa ce ai aflat?

| Violleta2022 a răspuns:

Si cum am putea noi sa te ajutam?