| MaDuulicii a întrebat:

eu sunt o fata de la tara si as vrea sa va intreb ce cred baietii si fetele de la oras despre fetele de la tara? adica cum suntem noi vazute in ochii lor? raspundeti-mi va rog:d

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu te vad normal din punct de vedere vizual dar daca vorbesti cu misto si de prost simt atunci te scot din lista.

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Eu nu cred ca conteaza daca stai la tara sau la oras. Important e sa stii sa te porti.
Daca esti o persoana fitoasa si nepasatoare, indiferent daca esti de la oras sau de la tara, automat o sa fi ignorata/tratata urat. Daca esti de gasca, prietenoasa, desteapta etc automat ca esti si apreciatawinking

| Andrei233 a răspuns:

Conteaza cum vorbesti, sa ai o dictie buna, sa stii cum sa te imbraci happy

| MaDuulicii explică:

Multumesc pentru raspunshappy