| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU eu tin foartee mult la un baiat de la liceu, si am pus-o pe o colega sa vorbeasca cu el sa fim impreuna a vorbit cu el pe mess l-a intrebat iti place de...(eu)? el a zis da ca sunt frumoasa apoi il intreaba da sau nu el:nu stiu si nu stie daca vrea sa fie cu mine 1. ce inseamna nu stiu? 2.de ce a zis da, apoi nu stiu voi ce credeti ca a zis da? si duminica mi-a facut cu mana eu nu i-am facut nu am fost atenta si cand ma dadeam pe leagan se tot uita la mine (face asta si cand rad ) si mi-a zis demult colega mea ca ma aparat de niste tigani (care se luau de mine)si duminica voia unul sa o ude pe colega mea si a zis ala sa o lase 3.de ce? si a dat mingea peste bara si s-a uitat la mine eram cu 2 fete si s-a uitat la mine si face ce faceti fetelelor 4. de ce s-a uitat la mine si apoi a zis aia? si ma facea unul sa rad si el tot se uita la mine si sambata cantam o melodie andra-colt de suflet si auzea, cantam tare si el auzea si se uita la mine 5.de ce credeti? apoi unul ne-a invitat sa mergem la plimbare si ala se uita si la mine si la ea ma rog nu eram atenta 6.cum imi pot da seama daca ma iubeste si daca se uita la mine si nu la ea? apoi am plecat acasa m-am uitat sa vad daca se uita dupa mine si s-a uitat (ne-am uitat amandoi in acelasi timo) 7. ce credeti? va rog vreau seriozitate scuze pentru gramatica dar ma grabeam dau funda si vot la cel care mi-a raspuns concret si corespunzator la toate intrebarile numerotate 1, 2 etc.

Răspuns Câştigător
| BlackAngel232001 a răspuns:

1.eu cred ca te place si nu stie eu cunvant cum ar veni ca se mai gandeste
2.eu cred ca e da
3.pai vroia sa o apere
4.pai te respecta si eu cred ca te place si vrea sa te bage in seama
5.cred ca ii placea cum cantai
6.eu cred ca te iubeste pe tine mai mult daca iti da mai multa atentie fata de ea
7.eu cred ca te place fiindca nu ar putea face aceste gesturi

Eu am raspuns sincer si cum am crezut. Eu sper ca te-am ajutat. Sper ca un raspuns sa te ajute. pup

2 răspunsuri:
| IubesteEa explică:

Dar de unde stiu ca vrea sa fie cu mine? eu cred ca ma iubeste de fapt simt.

| MallyMahh a răspuns:

Eu cred ca este atras de tine, dar este putin nesigur de ce isi doreste.am trecut printr-o situatie asemanatoare si am ajuns la aceasta concluzie.(probabil ca se lasa influentat si de ceilalti....nu stiu sigur pentru ca nu cunosc foarte bine circumstantele). Ce vreau sa spun este ca daca se tot uita la tine si ractioneaza cum ai scris mai sus garantat este interesat de tine(poate si de colega ta... din ce ai scris mai sus, si din cauza asta este putin nehotarat)
succes! happy