| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU eu tin foartee mult la un baiat de la liceu, si am pus-o pe o colega sa vorbeasca cu el sa fim impreuna a vorbit cu el pe mess l-a intrebat iti place de...(eu)? el a zis da ca sunt frumoasa apoi il intreaba da sau nu el:nu stiu si nu stie daca vrea sa fie cu mine 1. ce inseamna nu stiu? 2.de ce a zis da, apoi nu stiu voi ce credeti ca a zis da? si duminica mi-a facut cu mana eu nu i-am facut nu am fost atenta si cand ma dadeam pe leagan se tot uita la mine (face asta si cand rad ) si mi-a zis demult colega mea ca ma aparat de niste tigani (care se luau de mine)si duminica voia unul sa o ude pe colega mea si a zis ala sa o lase 3.de ce? si a dat mingea peste bara si s-a uitat la mine eram cu 2 fete si s-a uitat la mine si face ce faceti fetelelor 4. de ce s-a uitat la mine si apoi a zis aia? si ma facea unul sa rad si el tot se uita la mine si sambata cantam o melodie andra-colt de suflet si auzea, cantam tare si el auzea si se uita la mine 5.de ce credeti? apoi unul ne-a invitat sa mergem la plimbare si ala se uita si la mine si la ea ma rog nu eram atenta 6.cum imi pot da seama daca ma iubeste si daca se uita la mine si nu la ea? apoi am plecat acasa m-am uitat sa vad daca se uita dupa mine si s-a uitat (ne-am uitat amandoi in acelasi timo) 7. ce credeti? va rog vreau seriozitate scuze pentru gramatica dar ma grabeam dau funda si vot la cel care mi-a raspuns concret si corespunzator la toate intrebarile numerotate 1, 2 etc. 8.pe cine credeti ca iubeste mai mult pe mine sau colega mea? 9.de ce ia luat apararea?

Răspuns Câştigător
| geanny14 a răspuns:

1. Poate ca nu te cunoaste f bine incat sa zica da pe loc big grin
2. Poate pentru ca vroia sa stie de ce il intreaba, si pentru ca, chiar ii place de tine
3. pentru ca vrea sa se dea bine pe langa tine si o apara si pe prietena ta (asta mi s-a intamplat si mie big grin )
4. S-a uitat la tine pentru ca te place, si v-a intrebat ce faceti.
5. Ii place de tine.
6. Pai daca se uita la tine te place daca se uita la ea... nu stiu dar fii optimista
7. Te place!
8. Incearca sa vorbesti tu cu el pe mess, si din vorbele lui sa-ti dai seama ce crede despre colega ta
9. Cum am mai spus, vrea sa-ti faci o impresie buna despre el