| firedeaths a întrebat:

Eu vreau sa imi iau telefonul htc wildfire s nou fara abonament si azi am fost la un magazin de telefoane la mana a doua si era la fel impecabil fara zgarieturi 650 lei cum pot fi sigur ca ii bun? cum pot verifica ca are tot ca cel original? si are si garantie 1 an

1 răspuns:
| rocket a răspuns:

Lasa garantia de la second, ca nu poti fi sigura ca iti fac telefonul daca pateste ceva, ca te baga pe tine la inaintare si zic ca e vina ta. Uite... la Quickmobile.ro este garantie de 2 ani si preturile sunt foarte ok. E ca marul ala care arata foarte bine la suprafata si inauntru e putred. Pana la urma e alegerea ta, dar nu e o idee foarte buna.