| teo628 a întrebat:

eu vreau sa merg la profilul economic dar,in viitor, doresc sa merg la facultatea de biologie din cadrul universitatii Bucuresti. daca ma duc la acel profil nu v-oi mai da bacul la biologie, dar admiterea la facultate cere media de la bac adica admiterea este pe dosar.intrebarea mea este:pot merge la facultatea de biologie daca nu dau bacul la biologie?

1 răspuns:
| MihaelaRafaela a răspuns:

Nu prea poti...ar trebui sa faci profilul de stiinte ale naturi daca vrei sa mergi a facultatea de biologie