| d3javw a întrebat:

facem ingerasii si.a cazut sa ii fac cadou diriginteistraight face ce as putea sa ii cumpar?

3 răspunsuri:
| alexia222 a răspuns:

Sunt pline magazinele in aceasta perioada cu diverse decoratiuni de craciun ascesta cred ca ar fi un cadou frumos(ex:un glob de craciun din acelea de sticla sau orice altceva ce iti place tie) happy

| HerrManelig a răspuns:

O fotografie cu toata clasa inramata frumos, ar fi un cadou frumos si de bun simt, si nu o incercare de MITUIRE asa cum sunt de obicei "cadourile" care se dau profilor!

| 123diana456bonta789 a răspuns:

Ceva ce sa-i ramana amintire de la tine, de ex: o rama draguta cu o poza cu voi 2 :3