| innocentgirls a întrebat:

faza e ca peste 5 zile este ziua unui baiat.happy si noi nu ne-am vzut niciodata.happy as vrea sa ii dau un cadou.happy si avem cativa pr comuni.happy si cel mai bun pr al lui este si al meu.happy eu o sa ii dau cadoul prietenului lui sa il daruiasca si sa ii zica ca e din partea mea.happy credeti ca e o idee buna. oare cum o sa reactioneze. funda.straight face

Răspuns Câştigător
| Kathhy23 a răspuns:

O sa aprecieze gestul.winking

2 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Eu zic sa faci putin altfelhappy. cum ar fi de exemplu sa ii cumperi o cutie de cadouri si sa adaugi un biletel in care sa ii ceri sa vina la o anumita ora intr-un anumit loc si acolo sa ii dai chiar tu un cadou? adica bine, asa ai putea sa schimbi cateva vorbe cu el si sa ii explici gestul tau. cred ca o sa il surprinzi si cine stie, poate este inceputul a ceva. nouhappy

| wforweirdo a răspuns:

Sincer, dacă spui că nu v-aţi întâlnit niciodată, nu cred că sunteţi aşa apropiaţi. Dacă îl cunoşti doar aşa, puţin, nu cred că e o idee bună. Eu zic că un simplu "la mulţi ani" e de ajuns. Sunteţi din oraşe diferite, sau?