| cristinacrissa a întrebat:

Fostul meu prieten numai vorbeste deloc cu mine, cand ne intalnim pe strada se uita la mine dar nu imi spune nimic, ma trateaza cu indiferenta, ma ignorasad si asta ma doare enorm de multsad. A trecut o luna de cand ne-am despartit, el a vrut sa ne despartim pentru ca mi-a spus ca nu crede ca ne potrivimsad, am fost impreuna 4 luni.
I-am spus si unui prieten de al lui sa il intrebe daca ar mai vrea sa ne impacam dar mi-a spus ca numai vreastraight face.
Azi era la mine in scara fostul meu prieten si un prieten de al lui si fostul meu prieten a inceput sa dea cu bulgari in mine dar tot nu a vorbit cu minesad.
De ce credeti ca ma trateaza cu indiferenta?sad
Credeti ca ar mai putea exista o sansa intre noi daca el a spus ca nu crede ca ne potrivim?sad
Am facut bine ca l-am pus pe acel baiat sa il intrebe daca vrea sa se impace cu mine?

2 răspunsuri:
| BlackRose95 a răspuns:

Din moment ce el ti-a facut ce ti-a facut nu cred ca trebuie sa te injosesti atat de mult pentru el. Nu te mai gandi la o a doua sansa ca nu merita. Adica nici macar sa te salute.e prea de tot. Ai facut foarte rau ca ai pus tocmai un prieten de-al lui sa vorbeasca cu el despre relatia voastra. Va crede ca esti disperata dupa el. Parerea mea este sa nu te mai gandesti la el ca sunt o gramada de baieti in lumea asta care stiu sa se poarte cu o fata.

| BluMakeYouSmile a răspuns:

Trebuie sa-l tratezi cu indiferenta inapoi. Si eu am patit la fel, pe holul scolii l-a impins pe un coleg in mine... Oricum daca vede ca tie iti pasa de el isi va batea joc de tine, dar daca il tretezi cu indiferenta si cine te intreaba de el zici ca nu`ti pasa, [daca il critici, tu pici de fraiera fiindca ai fost cu el...], oricum crede-ma e mai bine. Sper ca tie de folos raspunsul meu. :*