| Lavii_1602 a întrebat:

Fundaaa; x.Deci mi-am luat rochie pentru banchet, este alba iar deasupra are un fel de dantela neagra cu bulinute albe.Are o funda gri la mijloc si nu are bretele.Ati putea sa`mi spuneti cum as putea sa ma machiez? Cateva sfaturi plss; x; x

Răspuns Câştigător
| Adelinnaa a răspuns:

Dragutza rochia tias recomanda un machiaj cu negru si gri sa scoata in evidenta rochia si ochii iar ca gloss ceva roz deschis transparent

2 răspunsuri:
| cheyenne a răspuns:

Super faina rochia:d.Si eu vreau sa-mi iau da numi gasescsad.eu tias recomanda un smokey eyes mai deschis.