| Skittles19 a întrebat:

FUNDIII SI VOT (URI)!
Spuneti-mi, va rog, niste telefoane cu touch bune, dar nici foarte scumpe. Daca stiti ceva LG-uri bune, orice.
Multumesc anticipat!
Pupici kiss
Flaviii

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

toate tell-urile Samsung

| ºPishcotº a răspuns:

Eu am Lg Viewtyhappy Si sunt foarte multumita de el. Il am de 2 ani si cevahappy

Ceao!:!*

| Foca a răspuns:

Buna. Te sfatuiesc sa nu iti iei LG. Uite ia-ti unul din aceste Nokia. Nu sunt scumpe si sunt bune/ Nokia 5800-Nokia 5530-Nokia 5230.
Eu vreau sa imi iau un Nokia 5800.
Succes.
Ciaohappy

| Skittles19 explică:

Buna!
Vreau sa va spun ca eu mi-am luat un LG GT505 cand toata lumea era innebunita si deja incepe sa se cam strice. Pur si simplu nu stiu ce are si de aceea ma interesam sa vad pe care mi le recomandati voi.
Multumesc tuturor pentru raspunsuri!
Pa, pa!
Flaviii kiss

| NebunaDupaRobert a răspuns:

Poi sunt mai multe cum ar fi : Samsung Wave 525, Samsung s5230, LG cookie fresh,LG cookie lite, LG cookie t310, sunt foarte bune. incearca si nici nu sunt scumpe mai ales Samsung wave 525 ca eu il am si nu am dat mult pe el si este si foarte bun. fundita?

| condreavaly a răspuns:

Buna flaviii. eu am un LG kp 502 cookie. Sunt foarte multimut de el.
incearca orice fel de telefon LG cookie kp(500 501 502 505) si cookie fresh sunt foarte bune. sau un Samsung corby

| LadyBee a răspuns:

Daca vrei un telefon touch screen in nici un caz nu LG
am avut si eu si nu prea a rezitat...eu iti recomand samsungurile, sut foarte bune...
GT-S5230 Star
Samsung Corby
Samsung GT-S5620 Monte
si Nokia e buna:
Nokia C6-01