| Skittles19 a întrebat:

Fundiii si Vot(uri)!
Spuneti-mi si mie un telefon bun (de preferat cu touch) si la un pret destul de ok.
Multumesc anticipat.
Pa, pa!

12 răspunsuri:
| Diddy a răspuns:

Lg gt405. happy

| NebunaDupaRobert a răspuns:

Eu am Samsung Wave 525 este foarte bun l-am scapat pejos si arata si merge ca nou nout si este si la un pres super mic:X.succes.funditza?

| Ionutz a răspuns:

Lg

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Eu am Lg cookie fresh si ii foarte bun.l-am primit cadou si am auzit ca e ieftin.sunt foarte faine telefoanele

| IzzyX a răspuns:

Telefon cu touch bun.laughing ce gluma bună!

| AlexandruVlad432 a răspuns:

Salut,dupa parerea mea: Lg Gd 510PoP (e cu touch, si are si un pret bun). Intereseaza-te! Eu il am si sunt foarte multumit de el din toate punctele de vedere(dupa parerea mea este mai bun decat Samsung Corby...PAREREA mea tongue)Sper ca te-am ajutat big grin

| CoolSaku a răspuns:

P.S.: Nu e nr meu, desi si eu am touch

| JulieAndreeaB a răspuns:

Hm.eu am cu tastatura qwerty Nokia C3 si este foarte bunbig grin dar mai este cu touch Samsung corby care este foarte bun(prietena mea are) si sunt ambele la preturi okhappy succes.

| monikablondie a răspuns:

Mie mi se pare că Samsung Star S5230 este un telefon bun la un preţ rezonabil pentru facilităţile oferite.

| Diana_7551 a răspuns:

Nokia n8, sau c7, sunt amandoua cu touch si daca il iei la abonament il poti scoate destul de ieftin. tinand cont la ce pret poate avea uneori, sau mai bin astepta Pastele. atunci intra reducerile.

| vlad_2650 a răspuns:

Uite,eu am un LG cookie style t310 si este foarte bun

| NeXo a răspuns:

Star Snow e tare sau Black Berry Curve!