| Fashion_2205 a întrebat:

Genele mele, cele din partea de jos(scuzati-ma, dar nu stiu prea bine sa ma exprim) deci genele din partea de jos sunt foarte incurcate, indreptate spre coltul ochiului si nu stiu ce sa le fac. Stiu, cu rimel, dar nu le pot face sa arte bine.

Cum sa fac sa nu mai fie asa ciufulite?hee hee

1 răspuns:
| Kittynika a răspuns:

Cu o periuta de rimel o speli bine si iti piepteni genele si cele de sus si cele de jos.
Si cumpara de la plafar ulei de ricin e f ieftin catyva lei, la mine e 3 lei.Bagi periuta in ulei si iti dai seara inainte de culcare pe gene.Le aranjeaza,le hraneste acestea devin mai stralucitoare si mai lungi,daca te ti de tratament fara pauza si toata viata daca vrei, nu iti face nici un rau, nici pentru piele nici pentru ochi.