| Rubby a întrebat:

Hmm...sunt intr-o situatie mai ciudata si nu prea stiu ce sa fac. Eu particip la scoala la niste cursuri de chitara si de curand ni s-a alaturat un baiat. Eu stau in banca a treia de la geam, iar el sta in banca a patra de la perete...practic suntem in parti diferite ale clasei. Profesorul sta chiar in fundul clasei de obicei cand il apuca dorul de povestit laughing sau cand ii mai ajuta pe unii colegi din ultimele banci. Si atunci cand imi intorc capul ca sa vad ce se intampla in spate il vad ca se uita la mine. laughing e ciudat, dar intr-un fel dragut si nu prea stiu ce inseamna.
De asemenea, el nu e genul care sa rada din orice sau care sa socializeze din cate am observat. Insa o colega mi-a spus ca de fiecare data cand profesorul spune ceva despre mine care este si amuzant, rade.
Astept pareri happy Nu prea stiu ce inseamna situatia asta...ii place de mine sau sunt singurul lucru amuzant pe care il vedehee hee
Multumesc anticipat si dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai cred ca te place din moment ce nu-si ia ochii de la tine, tinand cont ca ti place chitara ca si tine si ca esti amuzanta. poate insemna ca e timid insa arata prin mici gesturi ca te place love struck. Ce dragut! :03

1 răspuns:
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Pai eu cred ca te place, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, si monitorizeaza-i gesturile laughing si vezi daca te place. Good luck!