| AcadeauaRozaliee a întrebat:

Buna TPU.ieri am aflat ceva groaznic:o prietena de-a mamei mele sta pe strada cu baiatul de care imi place..si ca sa stiti este in clasa cu mine si mie imi place de el din clasa a doua..in fine.cum spuneam.am aflat ca el si cu verisoara sa se sarutau cu limba si acum sunt foarte suparata.nu il pot uita.ce ar trebui sa fac? Imi place mult de el, dar se saruta cu verisoara lui cu limba! e normal asta?

Răspuns Câştigător
| gfghn a răspuns:

Daca esti timida gaseste o cale diferita prin care sa ai spui ca al placi. Poti sa ai scrii pe messenger sau poti sa ai transmiti prin prieteni. Si euu sunt timida crying dar ma straduiesc sa Ies din acceasta stare. Succes

5 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Nu trebuie sa asculti toate barfele! Poti vorbii cu respectivul baiat, sa ii explici ceea ce simti si sunt comvinsa ca el te va asculta si te va si intelege.Mult succes!

| gfghn a răspuns:

Nu este normal sa se sarute cu verisoara lui. O solutie ar fi sa vorbesti cu el sau sa ai areti ca al placi si poate si el va simti ceva pentru tine.

| Sashavalentine a răspuns:

Spune-i ce simti! Explica-i ca il placi si totul va fi bine. Va intelege happy!

| AcadeauaRozaliee explică:

Dar eu sunt fff timida

| OaNa8690 a răspuns:

Cel mai bine este sa-ti faci curaj si sa-i spui saui trimitei un mesaj sau ceva de genu dar e cam ciudat cu verisoara asigurate ca sursa de la care ai auzit asta e de increderehappy