| andreea123654 a întrebat:

Eu si cea mai buna prietena a mea iubim acvelasi baiat. Dupa ce baiatul acela sa sarutat cu mine am aflat ca se sarutase si cu ia. Si am aflat ca am place. Baiatul a spus ca a saruta-o pe cea mai buna prietena a mea pentru ca a vrut ea. Nu stiu ce sa cred. Oare sa il iert sau sa il uit? Inca mai am sentimente pentru el

10 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Mai bine ai uita totul nu are rost dupa mine happy. Dupa tine are? presupun ca NU.

| andreea123654 explică (pentru DSGline):

Incerc sa il uit dar nu prea pot...sad l-am iubit mai mult de 3-4 ani si sentimentele nu trec asa usor happy

| andreea123654 explică (pentru DSGline):

Sa il uit pe le sau faza cu saruturile?

| adina00 a răspuns:

Cel mai bine este sa il uitati amandoua. Nu merita niciodata sa te certi cu prietena ta pentru un baiat... Ea va ramane mereu acolo pentru tine dar el va fi mereu langa tine? Nu creed! Gandeste-te bine!

| andreea123654 explică (pentru adina00):

Eu si cea mai buna prietena ne-am impacat si incercam sa il uitam dar nu stiu daca pot sad Eu incerc!

| AndreeaRlx a răspuns:

Da sigur, daca era "cea mai buna prietena" nu ii cerea sa o sarute. Insa varianta a 2-a este si ea o optiune, avand in vedere ca si baiatul ar putea mintii si incerca sa va strice prietenia, dar nu stiu amanunte sa te pot ajuta mai mult happy

| andreea123654 explică (pentru AndreeaRlx):

Nu stiu daca asta i-a fost intetia baiatului dar mie mi-a povestit prietene mea ca ea l-a intrebat daca are tupeu sa sarute o fata iar el i-a spus :"fa-o" (saruta-ma) stiu ca asta vrei. happy si am aflat ca ma place...

| AndreeaRlx a răspuns (pentru andreea123654):

Asta i-a spus el prietenei tale?

| andreea123654 explică (pentru AndreeaRlx):

Prietena mea l-a intrebat pe baiat daca are tupeu sa sarute o fata. Iar baiatul i-a spus fa-o stiu ca asta vrei

| andreea123654 explică:

Buna TPU. Eu si cea mai buna prietena a mea iubim acelasi baiat. Dupa ce baiatul acela sa sarutat cu mine am aflat ca se sarutase si cu ia. Si am aflat ca ma place. Baiatul a spus ca a saruta-o pe cea mai buna prietena a mea pentru ca a vrut ea. Nu stiu ce sa cred. Oare sa il iert sau sa il uit? Inca mai am sentimente pentru el.........am mai scris-o odata ce cealalta avea mici greseli