| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Buna TPU.Ieri mi-a venit menstruatia, si ma doare burta. Faza cea mai proasta este ca maine ma duc la o nunta. Din ce cauza ma doare burta? Cum sa fac sa nu ma mai doara?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se face reclama la tv la acest medicament cu :" Pa durere, pa Duden"

| mona a răspuns:

Ce naspa e cand trebuie sa mergi la nunta si esti pe ciclu...pe mine cand ma doare burta iau,, ibuprofen 400,, nu i scump si o pastila face minuni

| Alllllexandra a răspuns:

Iti recomand un nurofen pentru ca si eu am aceleasi probleme si imi trece in 15 min.Succes:*

| Alllllexandra a răspuns:

Am uitat sa-ti spun ceva.Ai grija sa nu racesti pentru ca te va durea burta si mai tare deci ai grija de tine.te pup:*

| Tooooo a răspuns:

Buna! ASa e normal sa te doara burta pe unele ne doare pe altele nu depinde de organism. fiecaruia e foarte nasol ca trebuie sa mergi la o nunta cand esti pe rosu schimbate foarte des de absorbant pentru`ca o sa dansezi si e mai bine asa sa nu te patezi. sa nu te mai doara poti sa iei paduden. ibuprofen sau nurofen daca nu iti trece dar trebuie sa iti treaca dupa astea da o fuga pana la farmacie si vb cu farmacista ea ti v-a da ceva mai tare... ai grija de tine te pwpik dulshiccckk

| mishalovesyou a răspuns:

Eu iau nurofen forte imi trece repede si tine o zi intreaga:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! Si eu patesc asa in prima zi! Ia un nurofen pentru dureri menstruale. E fff bun! Isi face efectul rapid! bye bye