| anamariabunci2004 a întrebat:

Buna TPU! Ieri seara am iesit la un date cu un tip la restaurant. Eu am aproape 18 ani, iar el 19. Tin sa precizez ca nu a fost o prima intalnire, dar a fost prima data cand m-a scos in oras la masa.
Cand a venit, a venit cu un trandafir pentru mine, am mers la acel restaurant cand am vrut sa ma pun jos mi-a tras el scaunul etc, gesturi pe care pe mine m-au impresionat nemaiavand parte de asa tratamente din partea baietilor. Dupa ce am terminat cu restaurantul, unde evident a insistat sa plateasca el, m-a dus la targul de paste din oras, unde m-a intrebat ce vreau sa imi ia si chestii. Apoi am mers la profi sa isi cumpere tigari si iar si acolo a insistat sa-mi ia ceva orice si dupa am mers in parc.
Faza e ca el a fost f amabil cu mine si a facut niste gesturi f dragute, sunt genul de fata pe care o poti impresiona cu gesturi marunte, dar nu a facut nici un gest gen sarut, tinut in brate, doar eu efectiv l-am luat in brate sa ma tina asa si la final tot eu l-am sarutat cand am plecat.
Voi ce ziceti? Ma place sau nu vrea nimic cu mine, doar prieteni? De 5luni de cand il cunosc niciodata nu mi-a facut vreo propunere legata de sex, deci exclus faptul ca ar sta cu mine pentru a ajunge la asta.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va veni si propunerea. Inca este la faza de testare.

| VoidEternal a răspuns:

Probabil e mai timid. Gesturile lui cam asta vor sa zica, ca vrea sa fiti impreuna.

| Terezapascu a răspuns:

Posibil sa fie un baiat timid.
Din ce povestesti are foarte mult bun simt, asa ca nu da un comportament asa frumos pe cateva atingeri. Cu timpul ce se va obisnui cu tine, va incepe sa se apropie si fizic.
Daca intr-adevar iti place de el si vezi ceva serios, ai rabdare cu el happy