| Georgiana0505 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din oras, care e cu doi ani mai mare ca mine ( are 18 ani ). Din pacate el nu e cu mine in scoala, ci e la o scoala mai importanta. Prima data cand am vorbit cu el, i-am scris pe Facebook intr-o seara si de atunci vorbim. Ce-i drept tot eu ii scriu ( mi-a scris si el o data ), dar cand vorbim, mai nou, el imi pune pupici. A ramas stabilit sa iesim intr-o seara sa ne plimbam, si abia astept sa ma cheme odata! Prima data cand am stat de vorba fata-n fata, am trecut unul pe langa altul si ne-am salutat ( fiind zilele orasului ).Am fost dezamagita, credeam ca se va oprii sa-mi vorbeasca. Dupa aceea, el a mai trecut o data pe langa mine, eu de data asta stand pe loc.A venit la mine si m-a pupat gest care m-a impresionat. Credeam ca i-am facut o impresie proasta de nu s-a oprit la vorba. In a doua zi, la fel, a venit sa ma pupe. Eu nu stiu ce sa cred... asa face cu toate fetele? Nu e genul gagicar, e cuminte, inteligent si chiar de treaba. De ce nu imi scrie el? Ce pot sa fac in continuare? Chiar il plac...

1 răspuns:
| AH5 a răspuns:

Pe obraz sau pe buze?
Din ce ai scris pare genul de baiat lejer. nici cu una nici cu alta..nici singur nici inr-o relatie. poare a fi in cautarea printesei pe calu alb tongue, te rog frumos nu il mai baga tu in seama un timp si vezi daca isi aminteste el de tine.varsta,scoala etc nu conteaza! Fi indiferenta si incearca sa pari "greu de atras" asta le plage baietilor