| Anca_2794 a întrebat:

Buna TPU ieri seara stiti ca a fost colindatul o prietena m-a sunat sa ma intrebe daca daca se colinda si eu am zis ca da, dupa 2 minute iar ma suna zii unui prieten de al meu ce mi-ai zis mie adineuri cu colindatul, i-am zis prietenului sau si au inceput sa rada faceu misto de mine ce sa fac sa o sun sa ii zic ca e nesimtita... sau sa ma impac cu ea (ps imi distruge viata ) va rog un raspuns sincer funda:X

Răspuns Câştigător
| Diana_7451 a răspuns:

Nu cred ca este atat de important ce cred ceilalti baieti, pe cat este ce crede prietena ta.

Ar trebuie sa vorbesti deschis cu ea. Incearca sa o prinzi singura si sa discuti serios cu ea.

Cine stie?

Poate ca este o neintelegere la mijloc.

Succes.

Iti doresc un Craciun Fericit si sa afli ce s-a intamplat cu adevarat cu prietena ta.

1 răspuns:
| alexa007 a răspuns:

Discuta mai intai cu ea pe tema asta.intreabo dc a facut astahappy