| YonelaM a întrebat:

Buna TPU...Imi da`ti va rog ceva statusuri EMO triste(fara link`uri)
Cele mai multe primeste FUNDA
multumesc:*happy

1 răspuns:
| LalLyBoOmD a răspuns:

The light is in the darkness.
Every hearts cry sometimes.
Sau in romana :
Ceea ce numiti voi "love" pe mine ma face fericita, ceea ce numiti "durere" pe mine ma face trista. si asa imi place sa fiu.
Pur si simplu nimeni nu ma intelege, my brain, my world, I'm alone in that *** house, so please give me attention!
(Poti folosi ceva versuri din melodia de la Big Muffy, Emo, Emo, schneider parca. incearca varianta in germana.
My heart is all time broken, but in a day, in a moment, I saw in the mirror a thinghs. I can that was a smile.
Etc. le poti inventa tu, fii originala! Astea le-am inventat eu, sper sa-ti placa. Funda please pentru munca? big grin