| gabipower a întrebat:

Buna tpu.Imi dorec ca pe viitor sa ma angajez la Scultul Negru(firma de paza si protectie)as vrea sa stiu de ce am nevoie sa intru acolo,am voie cu tatuaje, steroizi si alte lucruri. funda

2 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Cred ca ai nevoie sa stii ceva lupte, i sa ai un fizic mare, daca vrei muschi foloseste asta: http://track.metadrol.ro/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 merge garantat!

| pantissab a răspuns:

Eu am luat suplimentul asta de pe www.metadrol.ro
In 3 luni de zile am pus masa musculara destula si am castigat foarte mult in forta!