| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.imi doresc foarte mult sa slabesc si am inceput sa beau ceaiuri chinezesti este o cutie verde. nj cum se num.si beau de ceva timp.sunt bune de ceva? si in cat timp se observa ca ai slabit?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie sa bei "ceai verde" nu care are cutia verde! Uite efectele lui:
http://www.doctor.info.ro/ceaiul_verde.html
De slabit slabesti, dar trebuie tinuta si putintica dieta! Nu se stie cate kg! O sa vezi tu!

| LarisaDragomir a răspuns:

Incearca asta:mic dejun:un cubulet de branza topita,pranz un ou fiert si si cateva felii de rosii, cina un mar si ceva foarte usor o leguma sau fruct, pe parcursul zilei poti manca un singur fruct intre mese si trebuie sa faci mult sport

| BibiBya a răspuns:

Dalea a luat si mama,si chiar da rezultate,parca ea intr-o luna, doua, deja slabise cateva kilograme.