| Day_Daiana_1996 a întrebat:

Imi faceti va rog o lista a celor mai cunoscuti actori de la Hollywood? Si daca se poate si cateva date despre ei happy Multumesc! Funda.

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Uita-te aici :
http://www.screenjunkies.com/......tors-ever/

Succes!

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Will Smith, Johnny Depp, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Mike Meyers, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Jack Nicholson, Sean Penn, Jodie Foster, Julia Roberts, Gerard Butler, Christian Bale, Kate Winslet, James McAvoy, Robert Pattinson, Leonardo di Caprio, Daniel Day Lewis.