| XxAnonim a întrebat:

Imi place de o fata foarte frumoasa si foarte draguta.Astazi la scoala diriga a pus-o in banca cu mine, si in timpul orei tot incercam sa vorbesc cu ea dar tot imi zicea sa tac nu cred ca a inteles nimic din ora.Si imi pauza mi-a dat o ceafa ca n-am lasat-o in pace si dupaaia am fost prost si am luat-o pe sus si am dus-o in baie unde era cat pe ce s-o violez nu stiu ce ma apucat si acum e problema ca nu-mi mai vorbeste si nu pot trai fata ea.Va rog sfaturi.

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,data viitoare, incearca sa iti stapanesti aceste..impulsuri.Poate fata respectiva nu te place, si, in acest caz, nu ai ce sa faci.Incercand sa ii atragi atentia cu forta, sau facand acel gen de lucruri, cu siguranta nu vei face altceva decat sa o indepartezi de tine foarte mult.Tot ce poti sa faci este sa ii ceri scuze cat mai curand posibil,sa ai grija sa nu afle si ceilalti,sa nu afle parintii si profesorii,si,totodata, sa ii ceri ca macar sa ramaneti amici, fiindca, in urma a ceea ce ai facut, sansele ca fata respectiva sa te placa sunt foarte mici.In orice caz, nu mai repeta ceea ce ai facut azihappy.Pa!

| JulyStorm a răspuns:

Asta se numeste tentativa de viol si bine ti-ar face daca s-ar duce la politie. Sa vezi dup-aia ce bine o sa-ti fie!

| Adelina004 a răspuns:

Dar ce te-a apucat sa faci asta? In fine dupa ce i-ai facut si eu m-as fi suparat.Eu zic sa iti ceri cat mai repede iertare, si sa ii spui ca o placi si de aceea ai facut acea nebunie. big grin Good Luck!